مشخصات فنی محصولات

سیستم های انتقال مواد ، تخلیه و توزین جامبوبگ ، الک سانتریفوژ ، حلزونی انتقال مواد ، روتاری والو ، سیستم اتوماتیک فرمولاسیون مواد پی وی سی ، کلوخه شکن و آسیاب از جمله محصولات شرکت مهندسی فوادصنعت می باشند که در بسیاری از شرکت های تولیدکننده لوله و پروفیل پی وی سی و همچنین صنایع غذایی و معدنی نصب گردیده اند.

معرفی سیستم انتقال دیسکی

این سیستم که توسط شرکت مهندسی فواد صنعت ثبت اختراع شده است قابلیت انتقال مواد بصورت بسته در مسیرهای افقی – عمودی – مایل و ترکیبی را دارا می باشد و با مصرف توان بسیار کم و حداقل سر و صدا از آلودگی ها می کاهد.

سیستم توزین و انتقال پودر pvc به میکسر

نمونه پروژه های انجام شده – سیستم توزین و انتقال پودر PVC به میکسر

نمونه پروژه های انجام شده - ۲

نمونه پروژه های انجام شده – سیستم ذخره سازی و انتقال مواد از سالن میکسر به سالن تولید با استفاده از سیستم انتقال مواد دیسکی و حلزونی و الک سانتریفوژ

تغذیه متوالی دستگاه های تزریق پلاستیک

مونه پروژه های انجام شده – تغذیه متوالی دستگاه های تزریق پلاستیک به صورت اتوماتیک

انتقال مواد PVC از میکسر به مخازن و اکسترودر ها

نمونه پروژه ی انجام شده – انتقال مواد PVC از میکسر به مخازن و اکسترودر ها

نمونه پروژه های انجام شده - ۱

نمونه پروژه های انجام شده

سیستم تخلیه جامبوبگ

سیستم تخلیه ی جامبوبگ از این سیستم برای تخلیه ی کیسه های بزرگ (جامبو بگ) با ظرفیت های متفاوت و انتقال آن به دستگاه های مورد نظر استفاده می شود. این سیستم ها می توانند ساده یا همراه با سیستم توزین باشند.

میکس-ذخیره سازی-انتقال مواد بصورت سری - بسته بندی

مواد مختلف توسط ریبون میکسر مخلوط شده و بصورت اتوماتیک در مخزن انتخاب شده ذخیره شده و سپس مخزن مورد نظر تخلیه شده و توسط سیستم انتقال مواد دیسکی بصورت کاملا بسته و بدون غبار به دستگاههای بسته بندی تغذیه می گردد. این فرآیند کاملا اتوماتیک بوده و قابل تنظیم می باشد.

سیستم دوزینگ و انتقال مواد برای خطوط لوله و اتصالات

سیستم دوزینگ و انتقال مواد برای خطوط لوله و اتصالات پروفیل های PVC

جایگزینی سیستم انتقال مواد دیسکی جهت انتقال سری مواد

استفاده از یک سیستم انتقال مواد دیسکی بجای سیستم های حلزونی جهت انتقال اتوماتیک و سری مواد در دستگاه های تزریق اتصالات پی وی سی

انتقال مواد به ماشین های تزریق اتصالات پی وی سی

تغذیه اتوماتیک و سری دستگاه های تزریق. نمایش گرافیکی مراحل کار بر روی HMI و همچنین امکان اعمال تنظیمات از طریق HMI

سیستم انتقال - تخلیه جامبو - الک سانتریفوژ-کیسه پرکن

انتقال آجیل و مغزیجات با کمترین شکستگی

انتقال آجیل و مغزیجات ، ذرت، دانه های گیاهی و سایر مواد شیمیایی ، پلاستیک و پودری با کمترین آسیب در سیستم بسته و بهداشتی و قابل شستشو در فواصل طولانی با قابلیت عبور از موانع

اتوماسیون توزین، ذخیره سازی و انتقال مواد

الک سانتریفوژ فواد صنعت مناسب جهت جداسازی ذرات درشت دانه از مواد پودری بدون ویبره و بدون گرد و غبار – بهداشتی و با راندمان بالا

اتوماسیون توزین، ذخیره سازی و انتقال مواد

مواد توسط سیستم های دقیق توزین شده و پس از میکس و ذخیره سازی در مخازن به اکسترودرها انتقال می یابد. این فرآیند بصورت اتوماتیک انجام شده و انتخاب ها از روی مانیتور سیستم قابل برنامه ریزی می باشند.

اکچویتور پنوماتیک ساخت ایران

سیستم ذخیره سازی و انتقال کربنات کلسیم برای کارخانه های پلیمری

تخلیه ، توزین و انتقال کربنات کلسیم که یکی از مواد اصلی در تولید انواع مقاطع و کامپاندهای پلیمری است یکی از چالش های تولید کنندگان می باشد . به منظور رهایی از گرد و غبار و مشکلات و هزینه های استفاده از کیسه ، می توان کربنات را مانند سیمان با بونکر خریداری کرد و یا حداقل از جامبوبگ بجای کیسه استفاده نمود. این ویدیو بخشی از یک پروژه ه انجام شده از این دست را نشان می دهد.

سیستم دوزینگ و توزین مواد جهت کارخانه های تولید مقاطع و مواد پلیمری

بخش توزین مواد اصلی و افزودنی و انتقال آنها به میکسر ، یکی از بخش های اصلی هر خط تولید مقاطع یا گرانول های پلیمری و یکی از آلوده ترین و پرچالش ترین قسمتهای این واحدهای تولیدی می باشد. شرکت مهندسی فواد صنعت با مکانیزه کردن این بخش ، راه حل های گوناگونی را (متناسب با شرایط کارفرما و جانمایی تجهیزات) به منظور کاهش و حل مشکلاتی مانند فشار کار برای کارگر ، بروز اشتباه در وزن کشی و دوزینگ ، ایجاد گردوغبار ، ریزش و اصراف در مواد عمدتا گران قیمت ، ارائه می نماید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم